Rick van den Boomen

‘Al mijn collega's willen nu ook zo'n set’

Rick van den Boomen werkt in de bouw en weet dus als geen ander hoe belangrijk goed gereedschap is. Op WOW Veilingen mijnde hij een Makita combiset met een voordeel van 411 euro. ‘Ongelooflijk! Zo’n prachtige set voor dit bedrag. Deze sets zijn erg gewild, het gereedschap is professioneel en wordt door veel collega’s gebruikt.’

Via een collega kwam Rick op WOW Veilingen terecht. ‘Hij had zelf ook zo’n Makita combiset gemijnd en was daar zeer enthousiast over. Hij raadde mij aan om ook een kijkje te nemen omdat ik in mijn vrije tijd graag klus. Daar had hij absoluut gelijk in. Het lukte mij uiteindelijk om dezelfde set te mijnen. Het verschil tussen onze aankopen was 20 euro. Misschien moeten we daar op mijn kosten een paar biertjes van gaan drinken om hem te bedanken voor de tip.’

Een dag na het mijnen had Rick de set al in zijn bezit. ‘De bezorging ging razendsnel. Mijn combiset werd thuis bezorgd door een chauffeur. Ik heb collega’s over mijn aankoop verteld en ze geloofden het eerst niet. Zo’n professionele set, voor zo’n bedrag? Inmiddels willen ze allemaal wel zo’n mooie set. Een aantal heeft zich direct geregistreerd. Zodra er een nieuwe set op de Veilingen komt zal een collega die misschien gaan mijnen.’