Nick van der Zwet

‘De prijs was superlaag! Wát een mazzel!’

Josselyn, de vriendin van Nick van der Zwet, had al heel lang een vurige wens: een romantisch weekendje samen weg. Nick: ‘Toen ik op WOW Veilingen het arrangement naar Kasteel Vaalsbroek zag staan, zag ik mijn kans schoon om haar de verrassing van haar leven te bezorgen.’ Nick wist het gewilde verwenarrangement te mijnen voor een prachtige 244 euro. ‘Twee overnachtingen in een prachtig hotel inclusief ontbijt, uitgebreide wellnessbehandelingen, een driegangen- én een viergangendiner, en dat voor zo’n lage prijs! Ik heb het niet slecht gedaan!’

Nick registreerde zich een paar maanden geleden bij WOW Veilingen nadat hij op Facebook had gezien dat een goede vriend van hem WOW Veilingen had geliked. ‘Op een gegeven moment stond dit arrangement erop voor 300 euro. Toen had ik het al willen mijnen, maar er kwam iets tussen waardoor ik even niet online kon zijn. Toen ik later opnieuw keek, stond het er tot mijn grote opluchting nog steeds op. De prijs was superlaag! Wát een mazzel!’

De 51-jarige Spaarndammer vertelt dat het hem veel moeite kostte om het arrangement in het geheim te mijnen. ‘Josselyn houdt niet zo van verrassingen en zat de hele tijd aan me te trekken als ik weer op WOW Veilingen zat te kijken. Toen ik het arrangement had gemijnd, heb ik mijn pokerface opgezet om mijn blijdschap te verbergen, want ik wilde het arrangement eigenlijk cadeau doen op haar verjaardag. Maar dat heeft ze dan direct door. Binnen no time had ze de informatie van me ontfutseld. Toen ze het hoorde, werd ze helemaal uitzinnig!’