Lien Ruyten

'Dit is een hele verbetering'

Lien Ruyten houdt van fotograferen en wil haar hobby graag naar een hoger niveau tillen. De perfecte camera heeft Lien in ieder geval al. Op WOW Veilingen mijnde ze de Canon EOS 750D spiegelreflexcamera en pakte daarbij een voordeel van 240 euro. ‘Ik wil eerst nog even zelf experimenteren en ga daarna wellicht een cursus volgen.’

‘Ik had een compactcamera, dus dit is een hele verbetering’, zegt Lien, die 395 euro betaalde voor het toestel. In de winkel zou die haar liefst 635 euro hebben gekost. ‘Ik ben er zeer tevreden over en heb de eerste foto’s al gemaakt. Ik ben nu de handleiding goed aan het doornemen, want er zitten zóveel opties op.’

Lien trekt er regelmatig op uit om foto’s te maken van de natuur. De 53-jarige Limburgse doet dat in zowel Nederland als het buitenland. ‘Mijn man en ik zijn de afgelopen acht jaar elke zomer naar Oostenrijk geweest, vooral vanwege de prachtige natuur daar. Dit jaar gaan we weer. Ik maak dan zeker honderden foto’s, waar ik achteraf een online fotoboek van maak.’

In haar zoektocht naar een nieuwe camera werd Lien door een vriendin gewezen op WOW Veilingen. ‘Zij was via Facebook op WOW Veilingen terechtgekomen. En kijk nu eens, ik heb eerder iets gekocht dan zij.’