Ad Langenberg

‘Toen moest ik ineens aan WOW Veilingen denken’

Ad Langenberg mijnde onlangs op WOW Veilingen de stedentrip naar Praag met 1.269 euro voordeel. Inbegrepen zijn twee hotelovernachtingen in vijfsterrenhotel The Grand Mark Prague, de vlucht en het Dégustation menu in het als uitmuntend bekend staande restaurant Le Grill. ‘Ik kan het bijna niet geloven: voor nog geen 430 euro gaan mijn vrouw en ik super-de-luxe op citytrip naar Praag!’

De manier waarop de inwoner van Putte kennis maakte met WOW Veilingen is bijzonder. ‘Met oud en nieuw waren we met een stel vrienden op stedentrip in Berlijn. We hadden het met hen over de mooiste steden van Europa waar we absoluut nog eens naartoe wilden. Praag was onze absolute favoriet; die stad heeft zoveel historie en puilt uit van de bezienswaardigheden. Ze vertelden dat hun dochter net terug was gekomen van een waanzinnig luxe stedentrip naar Parijs, die ze op WOW Veilingen had gemijnd. Zoiets bijzonders had ze nog nooit meegemaakt, en dat voor een supervoordelige prijs.’

‘Toen mijn vrouw en ik laatst weer eens zaten te fantaseren over het maken van een stedentrip moest ik ineens aan WOW Veilingen denken', vertelt Ad. 'Zodoende belandde ik op de website en heb ik me geregistreerd. Al snel kwam het arrangement naar Praag in beeld, precies met de luxe waar onze vrienden zo mooi over vertelden.’

Op tweede Pinksterdag, vroeg in de ochtend, drukte Ad op Mijn. ‘Ik heb natuurlijk direct onze vrienden gebeld dat we deze fantastische stad gaan bekijken op de meest luxe wijze die je kan bedenken. En ze hartelijk bedankt voor de tip.’ Ad en zijn vrouw Ilonka gaan begin december. ‘Zij ziet zichzelf al helemaal lopen door dat paleis van een hotel, als een heuse prinses!  We hopen op een dik pak sneeuw, dan is het wintersprookje compleet.’