Angelique Admiraal

‘Ik kan nog steeds niet geloven dat hij van mij is!

Angelique Admiraal drinkt elke dag een paar kopjes cappuccino. ‘Ik zweer bij mijn Jura koffiemachine hoor, die smaak is ongeëvenaard.’ Twee jaar geleden registreerde Angelique zich al bij WOW Veilingen, voor het geval haar acht jaar oude machine ermee op zou houden. Dat moment kwam onlangs. Ik had de afgelopen tijd al wel een paar keer verlekkerd op WOW Veilingen gekeken of er nog een nieuw type Jura op zou staan dus ik ben meteen naar de site gegaan.’ Omdat ze zich al eerder had geregistreerd, kon ze meteen van start en mijnde ze de Jura Impressa E8 met een torenhoog voordeel van 605 euro. ‘In één poging was het raak!’

De 48-jarige inwoonster van Schoorl heeft een winkel in woon- en keukenaccessoires en een goede koffiemachine is voor haar onontbeerlijk. ‘Naast dat ik zelf veel koffie drink, vind ik het ook fijn om klanten en leveranciers een goede kop koffie te serveren in mijn kantoor.’

Het mijnen van de Jura was een spannende ervaring voor Angelique. ‘Ik wilde eigenlijk al eerder mijnen, maar er was iets niet in orde met mijn internetinstellingen. Toen ik een dag later weer inlogde, dacht ik dat mijn kans verkeken was, maar hij stond er de nog steeds op.’ Angelique werd meteen na het mijnen gebeld door WOW Veilingen om een bezorgafspraak te maken. ‘Diezelfde middag had ik de Jura al in huis! Dat was toch wel uitzonderlijk snel!’

‘De eerste cappuccino uit mijn nieuwe Jura smaakte hemels’, besluit Angelique. ‘De machine is ook een stuk luxer dan mijn oude apparaat. Het kleurendisplay is prachtig en het melksysteem is ook superhandig. Ik kan nog steeds niet geloven dat hij van mij is.’