Terug naar Kopers vertellen het

Mobiele telefonie

'De winst steek ik in een duurder abonnement'

Hetty Vinke had zich al een aardig beeld van Privileges gevormd door het lezen van de Kopers vertellen het-verhalen. ‘Meer Veilingen en meer Login & Win prijzen dan op WOW Veilingen!', vat de geregistreerd deelnemer van WOW Veilingen kort maar krachtig samen. Toen ze met haar inloggegevens van WOW Veilingen inlogde bij MijnPrivileges.nl besloot ze direct lid te worden. ‘De Lastenverlichting Veilingen intrigeerden me. Daar is pas écht goed geld mee te verdienen!’

Hetty bestudeerde de verschillende Lastenverlichtingen en besloot te gaan voor de Lastenverlichting Mobiele Telefonie. ‘Toevallig had ik net een nieuw abonnement nodig. Ik dacht: als ik deze Lastenverlichting nou eens kan mijnen, dan kan ik de winst steken in een iets duurder abonnement. Het gaat me dan voornamelijk om het verhogen van de hoeveelheid belminuten. Internet en andere bijzondere extra’s op smartphones zijn voor mij niet zo interessant.’ Zo gezegd zo gedaan. Hetty mijnde de Lastenverlichting die 1.200 euro waard is voor 651 euro. Daarmee verdient ze dus 549 euro.

De komende tijd krijgt Hetty de 1.200 euro in maandelijkse termijnen op haar rekening gestort van Privileges. ‘Lekker om maandelijks net even wat ruimer bij kas te zitten. Naast die extra belminuten, betekent de winst voor mij namelijk ook dat luxe kaasplankje in de supermarkt!’

Wilt u ook een Veilingaankoop doen op de WOW Veilingen? Nadat u geregistreerd bent, kunt u een geweldig product of leisure arrangement met honderden euro’s voordeel kopen of een prachtige prijs winnen door deelname aan Login & Win. Registratie en deelname zijn gratis. Ook aan kopen of winnen is geen verplichting verbonden.