Terug naar Kopers vertellen het

Hypotheek

‘Beschouw mij maar als de nieuwe ambassadeur van Privileges’

Cor van Roekel keek drie maanden geleden met zijn inloggegevens van WOW Veilingen rond bij MijnPrivileges.nl. Wat hij daar zag, wekte meteen zijn interesse en het lidmaatschap was een logisch vervolg. De vijftigjarige inwoner van Ede wist vervolgens de Lastenverlichting Hypotheek te mijnen en krijgt voor zijn inleg van 1.910 euro de komende periode 2.600 euro uitgekeerd door Privileges. ‘De 689 euro winst van deze Lastenverlichting ga ik de komende maanden heerlijk uitgeven aan luxe terrasbezoekjes en andere zaken die het leven mooi maken’, zegt Cor.

Cor is heel enthousiast over zijn Privileges lidmaatschap. ‘Er staan veel meer veilingen op dan bij WOW Veilingen. Ik ben nu een paar maanden lid en in mijn enthousiasme heb ik ook mijn zoon, zus en schoonvader aangemeld. Beschouw mij maar als de nieuwe ambassadeur van Privileges!’

Bovendien heeft hij het geluk aan zijn zijde. Naast deze Lastenverlichting viel hij eerder al in de prijzen met Login & Win. ‘Na twee maanden meespelen won ik al een Apple iPad. Een fantastische prijs, die razendsnel werd bezorgd. De aardige chauffeur die de iPad kwam bezorgen, gaf meteen uitleg over het apparaat. Het is niet alleen het voordeel dat het lidmaatschap van Privileges zo aantrekkelijk maakt, maar ook de voortreffelijke service!’

Naast de Lastenverlichting Veilingen hebben ook de A-Merken Veilingen de aandacht van Cor. ‘Muziek speelt een belangrijke rol in mijn leven’, vertelt Cor. ‘Er staan audiosets van hele goede kwaliteit op de Veilingen. Toch heb ik nu gekozen voor de Lastenverlichting. Hiermee kun je geld verdienen, wat je vervolgens vrij kunt besteden!’

Cor woont naar eigen zeggen op een zeer mooie plek in Ede, midden op de Hoge Veluwe. De Lastenverlichting Hypotheek past dan ook helemaal in zijn straatje. ‘Mijn vrouw en ik wonen hier met veel plezier’, zegt hij. ‘Onder onze hypotheeklasten komen we niet uit, dus wat is nou mooier dan daar op te kunnen besparen? De hypotheekkosten worden voortaan deels gedekt!’

Wilt u ook een Veilingaankoop doen op de WOW Veilingen? Nadat u geregistreerd bent, kunt u een geweldig product of leisure arrangement met honderden euro’s voordeel kopen of een prachtige prijs winnen door deelname aan Login & Win. Registratie en deelname zijn gratis. Ook aan kopen of winnen is geen verplichting verbonden.