Terug naar Kopers vertellen het

Jeanette Duursma

‘Ik zag luxe arrangementen die ik anders nooit zou kopen’

Tijdens het surfen op internet kwam Jeanette Duursma op WOW Veilingen terecht. Nadat ze zich had aangemeld, besloot ze ook even een kijkje te nemen op MijnPrivileges.nl. Daar was Jeanette meteen onder de indruk van de Evenementen & Leisure Veilingen. ‘Ik zag hele luxe arrangementen die ik voor de werkelijke waarde nooit zou kunnen kopen. Dankzij de Veilingen kan ik zoiets toch ervaren, voor een mooi bedrag.’

De 52-jarige inwoonster van Abbekerk meldde zich aan voor het lidmaatschap en mijnde het culinair verwenweekend in Zeeland. Samen met haar partner gaat ze drie dagen genieten in het weidse, rustgevende Zeeuwse landschap, inclusief twee diners in tweesterrenrestaurant Inter Scaldes en twee overnachtingen in het bijbehorende Manoir. Ze betaalde 751 euro voor het arrangement met een totale waarde van 1.440 euro.

‘We wilden altijd al een keer eten in een sterrenrestaurant. Dat was de voornaamste reden om dit arrangement te mijnen’, vertelt Jeanette. ‘En nu worden het zelfs twee avonden. Dit is voor ons een mooie gelegenheid om een keer op dit niveau te dineren en ook nog eens te overnachten op zo’n prachtige locatie. Bovendien wordt het ons eerste bezoek aan Zeeland, dus alles bij elkaar wordt het een hele nieuwe ervaring.’