Terug naar Kopers vertellen het

Wendy Visser

'Privileges maakt het mogelijk om iets unieks te doen'

Wendy Visser uit Brielle maakte als geregistreerd deelnemer van WOW Veilingen gebruik van de mogelijkheid om rond te kijken op MijnPrivileges.nl. Dat gaf haar de kans om het brede aanbod van Evenementen, Leisure arrangementen en A-merken goed te bestuderen. Ze kwam via haar schoonzus in aanraking met Privileges. ‘Zij had mij al verteld dat het aanbod op MijnPrivileges.nl een stuk breder is dan op WOW Veilingen. Zelf is ze al jaren lid en vond het ook echt iets voor ons, zeker met het oog op onze passie voor lekker eten.’

‘Ze heeft ons ook uitgelegd hoe het werkt met PrijsVoordeel’, vervolgt Wendy. ‘Op MijnPrivileges.nl mogen leden één keer per jaar gratis deelnemen aan de PrijsVoordeel Veilingen. Hier worden geen producten of evenementen maar geldbedragen gemijnd die gemiddeld zo rond de 145 euro liggen.’

‘Maar Privileges biedt meer’, vervolgt Wendy. ‘Je kunt namelijk extra deelnames aan de PrijsVoordeel Veilingen verwerven. Bijvoorbeeld door, zoals ik gedaan heb, je partner lid te maken. Elk nieuw lid dat je aanbrengt, levert je een extra deelname op. Het Tegoed kan dus flink oplopen! Met mijn gemijnde Tegoed heb ik in het winkelassortiment van Privileges inmiddels een duur luchtje én een blender gekocht.’

Wendy verwacht binnenkort nog meer extra deelnames aan PrijsVoordeel in de wacht te slepen. ‘Vriendinnen hebben ook wel oren naar een lidmaatschap. Wie wil er nou niet chique uit eten in een sterrenrestaurant of overnachten in een vijfsterrenhotel? Bij Privileges krijg je de kans om voor een mooie prijs iets unieks te doen.’

Wilt u ook een Veilingaankoop doen op de WOW Veilingen? Nadat u geregistreerd bent, kunt u een geweldig product of leisure arrangement met honderden euro’s voordeel kopen of een prachtige prijs winnen door deelname aan Login & Win. Registratie en deelname zijn gratis. Ook aan kopen of winnen is geen verplichting verbonden.