Terug naar Kopers vertellen het

Mark van Tongerlo

'De formule van MijnPrivileges.nl is echt uniek'

‘Op WOW Veilingen kun je maar één keer in je leven iets mijnen. Maar als echte gadgetman wil ik elk jaar wel een mooi elektronisch dealtje sluiten.’ Marc van Tongerlo uit Wijchen logde als geregistreerde deelnemer van WOW Veilingen met dezelfde inloggegevens in op MijnPrivileges.nl en zijn aandacht viel meteen op de A-Merken Veilingen. ‘Het aanbod op MijnPrivileges.nl is echt een stuk groter. Naast zaken als de Lastenverlichting, Leisure, Evenementen en PrijsVoordeel staan er minstens tien toffe producten op. En het zijn altijd de nieuwste modellen. Ik ben meteen lid geworden. Hier kan ik mijn lol op!’

Het speuren naar interessante producten op het internet is een hobby van Marc. ‘Ik ben altijd op zoek naar de beste deals. Dat zit nu eenmaal in mijn aard. Maar de formule van MijnPrivileges.nl heb ik nog nooit eerder gezien, die is echt uniek. Je kunt namelijk zelf de korting bepalen. Jij bent in controle. Wil je iets kopen en je ‘Mijnt’, dan is het product ook direct van jou. Op andere sites doe je een bod en kan iemand anders er nog overheen bieden.’

‘Ook anders dan anders: de PrijsVoordeel Veilingen. Hier worden geen producten of evenementen maar geldbedragen van boven de 140 euro gemijnd. En er is meer: je kunt namelijk extra deelnames aan de PrijsVoordeel Veilingen verwerven. Bijvoorbeeld door, zoals ik gedaan heb, een vriend lid te maken. Elk nieuw lid dat je aanbrengt, levert je een extra deelname op. Je Tegoed kan dus flink oplopen! Met mijn gemijnde Tegoed heb ik in het winkelassortiment van Privileges inmiddels voor nop een Dyson kruimelzuiger op de kop getikt.’

Mark kijkt minstens een keer per dag op MijnPrivileges.nl. ‘Ik vind het echt een bijzonder concept. Het is leuk om te zien hoe ver de prijzen kunnen zakken. Die informatie is ook handig voor als ik straks zelf iets wil mijnen. Ik heb mijn oog al laten vallen op een mooi espressoapparaat.’

Wilt u ook een Veilingaankoop doen op de WOW Veilingen? Nadat u geregistreerd bent, kunt u een geweldig product of leisure arrangement met honderden euro’s voordeel kopen of een prachtige prijs winnen door deelname aan Login & Win. Registratie en deelname zijn gratis. Ook aan kopen of winnen is geen verplichting verbonden.