Terug naar Wat werd ermee gekocht en waarom

Arjan Visser

‘Op MijnPrivileges.nl is véél meer mogelijk’

Als deelnemer van WOW Veilingen maakte Arjan Visser gebruik van de mogelijkheid om ook eens op MijnPrivileges.nl te kijken. Hij meldde zich aan voor het lidmaatschap en sloeg zijn slag op de PrijsVoordeel Veilingen, waar hij een bedrag van 145 euro mijnde.

‘Daar heb ik in het Winkelen assortiment een prachtige staafmixer van Bosch van gekocht’, vertelt Arjan. ‘Mijn vrouw en ik zijn dol op koken en staan vaak samen in de keuken. Met zo’n staafmixer kun je even snel een uitje snijden of de soep pureren. Gemak dient de mens!’

Op de vraag waarom hij lid is geworden, antwoordt Arjan resoluut: ‘Op MijnPrivileges.nl is véél meer mogelijk. Niet alleen mag je één keer per jaar iets proberen te mijnen op de Veilingen, voor de contributie krijg je ook een deelname aan de PrijsVoordeel Veilingen. Mijn vrouw was daar zo enthousiast over dat ze ook lid wil worden. Dat levert mij weer een extra deelname aan de PrijsVoordeel Veilingen op.’

Naast een deelname aan de PrijsVoordeel Veilingen kijkt Arjan ook wel eens rond op de reguliere Veilingen. ‘Zo’n mooi Privileges-arrangement bijvoorbeeld lijkt me wel wat. Mijn zoon gaat volgend jaar naar het voortgezet onderwijs. Een mijlpaal die we met z’n tweeën gaan vieren met een weekend weg. Zo’n luxe stedentrip naar Wenen, Praag of Rome zou niet verkeerd zijn!’

Prijsvoordeel

Bosch staafmixer MSM 88190 99,00
Verzendkosten 7,50
Totaal 106,50
Gebruikt van tegoed 106,50
Gekocht voor 0,00