Terug naar Kopers vertellen het

Marieke van Gilst

‘Bij Privileges valt veel voordeel te halen’

Marieke van Gilst registreerde zich bij WOW Veilingen nadat ze het op Facebook tegen was gekomen. Toen ze vervolgens het WOW-magazine kreeg thuisbezorgd en daarin de enthousiaste verhalen over Privileges las, besloot ze om met haar inloggegevens van WOW een kijkje te nemen op MijnPrivileges.nl. ‘Ik zag dat er veel voordeel te behalen viel op mooie producten. Zelf wilde ik al langere tijd een actie-camera hebben. Ik heb me meteen aangemeld voor het lidmaatschap.’

Met haar lidmaatschap kreeg de inwoonster van Katwijk aan Zee ook een deelname aan de PrijsVoordeel Veilingen. Het lukte haar om een mooi bedrag te mijnen, iets meer dan 150 euro. Ze gebruikte het om een GoPro HERO4 aan te schaffen uit het Winkelen assortiment en hoefde zelf nog maar 86 euro bij te betalen.

Marieke: ‘Ik hield de bedragen die werden gemijnd op de PrijsVoordeel Veilingen, al een tijdje in de gaten. Op basis daarvan besloot ik dat ik voor minder dan 150 euro niet zou mijnen. Ik had de mazzel dat ik op een nacht wakker werd en op mijn telefoon keek. Er stond een bedrag van 150,10 euro en dat kon ik niet laten lopen. Het bedrag heb ik ingezet om de GoPro te kopen. Ik vind het leuk om dingen in beelden te vangen. In mijn vrije tijd doe ik aan wielrennen en nu kan ik deze camera mooi aan mijn stuur bevestigen. Dat gaat vast mooie plaatjes opleveren!’

Wilt u ook een Veilingaankoop doen op de WOW Veilingen? Nadat u geregistreerd bent, kunt u een geweldig product of leisure arrangement met honderden euro’s voordeel kopen of een prachtige prijs winnen door deelname aan Login & Win. Registratie en deelname zijn gratis. Ook aan kopen of winnen is geen verplichting verbonden.