Terug naar Kopers vertellen het

Jos van de Pavert

'Al snel had ik 145,30 euro te pakken’

Jos van de Pavert registreerde zich enkele maanden geleden bij WOW Veilingen. ‘Vervolgens viel er een mooi magazine op de deurmat. Daar stonden zoveel leuke verhalen en producten in, dat ik een kijkje nam op MijnPrivileges.nl. Ik was erg onder de indruk van het aanbod en heb me meteen aangemeld voor het lidmaatschap. Na een paar dagen keek ik op de Prijsvoordeel Veilingen en had ik zomaar 145,30 euro te pakken.’

Jos keek in het Winkelen assortiment waar hij zijn Tegoed aan zou gaan besteden. Toen hij daar de TomTom Via 62 zag staan, was hij direct verkocht. De inwoner van Hoensbroek hoefde nog maar 37 euro af te rekenen. ‘Erg bijzonder dat je dat PrijsVoordeel eigenlijk meteen kunt gebruiken.’

Het kwam Jos erg goed uit dat hij zijn PrijsVoordeel snel kon verzilveren. ‘Mijn oude TomTom had kuren, dus ik was me al aan het oriënteren op een nieuwe. Vorig jaar reed ik terug uit Portugal en viel hij een paar keer uit. Niet echt handig in een vreemde omgeving dus dat gaat me niet nog een keer gebeuren.’

Op korte termijn kan Jos zijn nieuwe aankoop gaan testen. ‘Deze zomer ga ik met mijn vrouw op vakantie naar Duitsland. We gaan toeren in Saarland en diverse tochten maken met de fiets. Hoe lang we precies wegblijven weten we niet. Wat ik inmiddels wel weet, is dat een goede TomTom geen overbodige luxe is.’

Wilt u ook een Veilingaankoop doen op de WOW Veilingen? Nadat u geregistreerd bent, kunt u een geweldig product of leisure arrangement met honderden euro’s voordeel kopen of een prachtige prijs winnen door deelname aan Login & Win. Registratie en deelname zijn gratis. Ook aan kopen of winnen is geen verplichting verbonden.