Terug naar Kopers vertellen het

Marjolein van Beek

‘De positieve reviews gaven de doorslag’

Marjolein van Beek uit Kapelle maakte als geregistreerd deelnemer van WOW Veilingen dankbaar gebruik van de mogelijkheid om rond te kijken op MijnPrivileges.nl. ‘Het aanbod is exclusiever en op de veilingen staan meerdere A-merken’, somt de 19-jarige op. ‘De positieve reviews die ik op internet had gelezen, gaven voor mij de doorslag om lid te worden van Privileges.’ Marjolein is inmiddels een maand lid en heeft haar eerste PrijsVoordeel Veiling. ‘Ik heb het geld gestoken in de aanschaf van een Makita schuurmachine’, legt ze uit.

De hoogwaardige schuurmachine zou haar in de winkel 87 euro hebben gekost, maar Marjolein heeft hem gratis aangezien ze af kon rekenen met haar PrijsVoordeel Tegoed. ‘Het is een cadeau voor mijn vriend Gerko’, licht ze haar aankoop toe. ‘We gaan samenwonen en hebben onlangs een huisje gekocht. Er liggen behoorlijk wat klussen op hem te wachten de komende tijd. Daar komt deze schuurmachine prima bij van pas.’

De HBO-studente Sociaal Werk vertelt dat ze regelmatig rondkijkt op MijnPrivileges.nl. ‘Als student ben ik erg kritisch op mijn uitgavepatroon en is elke extra euro welkom. Als je de verhalen op de ‘Kopers vertellen het’-pagina leest, blijk ik niet de enige student te zijn die zich dat realiseert. De Lastenverlichting Veilingen bijvoorbeeld, dat is toch een goudmijntje?’

Met haar enthousiasme voor Privileges heeft Marjolein haar vriend Gerko aangestoken. ‘Ik heb hem inmiddels ook lid mogen maken. Er zullen de komende jaren vast meer apparaten nodig zijn. Zo maken we dubbel kans om iets te mijnen op de Veilingen! Bovendien heb ik met zijn aanmelding een extra deelname aan de PrijsVoordeel Veilingen verdiend. Een mooie bijkomstigheid!’

Wilt u ook een Veilingaankoop doen op de WOW Veilingen? Nadat u geregistreerd bent, kunt u een geweldig product of leisure arrangement met honderden euro’s voordeel kopen of een prachtige prijs winnen door deelname aan Login & Win. Registratie en deelname zijn gratis. Ook aan kopen of winnen is geen verplichting verbonden.