Nikon spiegelreflexcamera - D7200 + 18-140 mm

Terug naar Veilingen
  • Omschrijving
  • Specificaties
  • Expert reviews
  • De Nikon D7200 is een geavanceerde spiegelreflexcamera die tot wel 7 beelden per seconde schiet. Deze camera is geschikt voor de veelzijdige fotograaf en is voorzien van een zoomlens waarmee u gegarandeerd prachtige platen schiet.

    Haarscherpe foto’s
    Mensen met een passie voor fotografie kunnen hun hart ophalen met deze snelle spiegelreflexcamera. Het toestel heeft een 24 megapixelsensor zonder low-pass filter. De beelden die u met deze camera maakt zijn hierdoor haarscherp. Met het 51 punts autofocussysteem (AF) stelt u op elk onderwerp eenvoudig scherp. Ook in het donker werkt de autofocus perfect.

    Lange accuduur
    Tijdens een dagje weg hoeft u niet snel op zoek te gaan naar een stopcontact. De Nikon D7200 heeft een langere accuduur dan zijn voorgangers. Op één volle batterij kan het toestel maximaal 1.110 foto's en maximaal 80 minuten aan filmopnamen vast leggen.

    Prachtig beeld bij weinig licht
    Met een ISO-gevoeligheid van 100, uitbreidbaar tot 25.600, heeft de camera geen moeite met het maken van goede foto’s bij weinig licht of snelle bewegingen. Hiermee legt u ook in een slecht verlichte omgeving, bijvoorbeeld binnenshuis, uitstekende beelden vast met minder ruis. Ook maakt de camera ongelimiteerd continu-opnamen waarmee prachtige lichtspoorfoto's te maken zijn. Net zo makkelijk maakt het toestel schitterende time-lampse films.

    Filmen
    Als u bijvoorbeeld op vakantie iets bijzonders wilt filmen kunt u gewoon de Nikon D7200 erbij pakken. Met de aanschaf van dit toestel haalt u namelijk ook meteen een uitstekende filmcamera in huis. De camera beschikt over dezelfde videofuncties als Nikon’s professionele camera’s, heeft een lichte body en is voorzien van een Flat Picture-modus voor optimale nabewerking.

    Deel uw foto’s
    Kunt u niet wachten om uw mooiste vakantiefoto’s te laten zien aan familie en vrienden? De ingebouwde wifi verbinding maakt het uploaden van uw favoriete foto’s via een smartphone zeer eenvoudig. Ook is het mogelijk om de camera via wifi of NFC te bedienen. Zo maakt u voortaan eenvoudig een groepsfoto waar u zelf ook op staat.