Luxe wellnessweekend

Terug naar Veilingen
  • Omschrijving
  • Specificaties
  • Boeken
  • In het prachtige Limburgse heuvellandschap vindt u het 15e eeuwse Kasteel Vaalsbroek. U en uw partner, vriend of familielid worden in het naastgelegen hotel volledig in de watten gelegd tijdens dit driedaagse arrangement. U komt helemaal tot rust met een uitgebreide wellness behandeling en overnachtingen in een comfortabele suite. Als herboren keert u uitgerust terug naar huis.

    Met dit arrangement slapen u en uw reisgenoot twee nachten in een ruime suite van hotel Bilderberg Kasteel Vaalsbroek, gelegen naast het indrukwekkende kasteel. Vanuit de kamer heeft u een schitterend uitzicht over de kasteelvijver. De suite heeft een aparte zithoek en de badkamer is voorzien van een bad en douche. Bij aankomst ligt er een zachte badjas op uw kamer zodat u zich direct thuis voelt. Het hotelpersoneel biedt u verder alle wenselijke service en gastvrijheid.

    Wellness behandeling
    In het Spa & Wellness Centre komt u helemaal tot rust. Op zaterdag staat er het luxueuze ‘Voor hem & voor haar’-arrangement voor u op het programma. De heren ontvangen een gezichtsbehandeling met algenmasker, een lichaamsmassage en een pedicure. Voor de dames is er een basis gezichtsbehandeling, lichaamspakking naar keuze en een manicure inclusief lakken. Als attentie krijgt u een potje OPI nagellak. Ook de sauna's, de fitnessruimte, het zwembad en de jacuzzigrot maken onderdeel uit van het Wellness arrangement. Alle ingrediënten zijn aanwezig voor een ultiem relaxweekend!

    Bourgondisch Limburg
    Als u en uw reisgenoot op vrijdag in Vaalsbroek arriveren, kunt u ’s avonds de omgeving verkennen of tot rust komen in uw hotelkamer. Maar eerst wordt in restaurant In de Oude Watermolen een heerlijk diner voor u geserveerd. In bourgondische Limburg weten ze immers wel wat lekker eten is. Het restaurant biedt een keur aan heerlijke gerechten en is gespecialiseerd in de Franse en Euregionale keuken. Wij hebben een heerlijk driegangendiner voor u gereserveerd, inclusief een fles huiswijn en water. Op de tweede avond is het culinaire hoogtepunt. Er wordt dan een koninklijk vijfgangendiner geserveerd, inclusief een volledig verzorgd drankarrangement. Dat wordt gastronomisch genieten!

    Wandel- en fietsparadijs
    Beide ochtenden staat er een uitgebreid ontbijtbuffet voor u klaar. Als u lekker ontspannen en uitgerust bent, kunt u op pad gaan om de omgeving van Vaals te verkennen. Het sprookjesachtige landgoed met kasteeltuin is omgeven door schitterende natuur, het gebied staat dan ook bekend als een waar wandel- en fietsparadijs. Rond het Drielandenpunt kan men eindeloos genieten van de uitgestrekte Duitse, Belgische en Nederlandse bossen. Men treft hier Europa's grootste doolhof aan, het Drielandenlabyrint. U ontvangt een omgevingsplattegrond waarop verschillende wandel-, fiets-, en autoroutes staan.

    Historische steden
    Meer van het winkelen en cultuur opsnuiven? Steden als Aken, Luik en Maastricht liggen naast de deur! Maastricht biedt vele Romeinse en Middeleeuwse overblijfselen, imposante kerken, gezellige winkelstraatjes en pleintjes, met in het centrum het befaamde Vrijthof met zijn talloze terrasjes. Het Belgische Luik staat bekend om haar fraaie gebouwen in Art Deco stijl. In de Duitse stad Aken vindt u de grote Domkerk bekend van Karel de Grote en de beroemde Elissenbrunnen. Maar u kunt er natuurlijk ook voor kiezen om te genieten van al die heerlijke faciliteiten in het hotel. Één ding is zeker: op zondag reist u weer helemaal opgeladen naar huis, terugkijkend op een ultiem relaxweekend!