Exclusief weekend Parijs

Terug naar Veilingen
  • Omschrijving
  • Specificaties
  • Boeken
  • Bezoek samen met uw partner de romantische Franse hoofdstad Parijs en verblijf in het luxe vijfsterrenhotel Raphael. Wat het Amstel Hotel voor Amsterdam is, is Hotel Raphael voor Parijs. U wordt met alle egards ontvangen en kunt voor even baden in luxe. Tijdens dit romantische weekend gaat u heerlijk dineren tijdens een dinercruise over de Seine. Overdag wandelt u op uw gemak naar alle wereldberoemde bezienswaardigheden.

    Naast de bruisende Franse hoofdstad is uw verblijfplaats Hotel Raphael al een belevenis op zich. Gelegen midden in het centrum biedt dit klassieke hotel een oase van rust. Deze beroemde en statige plek ademt historie. Het is een hotel waar u kunt proeven van het klassieke Parijs uit het verleden, uiteraard wel met alle luxe van het heden. Alleen al de binnenkomst in het schitterende gebouw is imponerend en onvergetelijk. De klassieke meubels, de indrukwekkende ornamenten en uitmuntende service zorgen ervoor dat u zich voor even een ster zult voelen.

    Intiem en romantisch diner
    Tijdens dit heerlijke weekend Parijs gaat u ook gastronomisch genieten. U wordt van harte welkom geheten aan boord van een varend restaurant dat vrijwel volledig uit glas bestaat. Wij hebben de beste plaatsen aan boord gereserveerd aan het raam. Tijdens het heerlijke diner vaart u over de Seine en ontdekt u de geheimen van de stad van het licht. U heeft vanaf het water een overweldigend zicht op de stad en ziet alles van een heel andere kant. Veel belangrijke en wereldberoemde bezienswaardigheden zijn bovendien te zien vanaf de rivier. Service staat hoog in het vaandel op deze luxe boot en u gaat genieten van een uitgebreid diner waarbij u kunt kiezen uit verschillende gerechten die op de kaart staan. Ook de wijnen zijn inbegrepen bij het arrangement. Afsluitend is er live muziek en na twee en half uur meert u weer aan, terugkijkend op een onvergetelijke ervaring.

    Classic kamer
    Na afloop van het diner kunt u uiteraard nog even een drankje doen in de bruisende stad. U kunt zich ook terugtrekken op uw prachtige Classic kamer. De kamers van dit vijfsterrenhotel zijn klassiek ingericht met schitterende wandornamenten uit de tijd van Lodewijk XV en Lodewijk XVI. Er is een zithoek waar u nog even een lekker slaapmutsje kunt nemen voordat u heerlijk wegdroomt in uw comfortabele tweepersoonsbed. In de modern ingerichte badkamer staat een ligbad waarin u zich heerlijk kunt ontspannen. Een badjas en badslippers liggen bij aankomst klaar op de kamer en u heeft bovendien toegang tot de Spa en & Fitness van het hotel. De volgende ochtend staat er een voortreffelijk ontbijt op u te wachten waarna u de stad in kunt gaan.

    Wereldberoemd
    Als u de volgende dag uw hotel uitloopt, bevinden zich direct enkele wereldberoemde bezienswaardigheden op loopafstand. Slaat u rechtsaf dan staat u oog in oog met de Arc de Triomphe. Vandaar wandelt u op uw gemak over de bekende Champs Elysées waar zich vele beroemde modehuizen bevinden. Het walhalla voor modeliefhebbers. Iets verderop vindt u de vier mooiste musea van de stad: het Palais de la Découverte, het Grand Palais, de imposante tuinen van de Tuilerieën en vanzelfsprekend het Louvre. Als u ook maar een beetje van cultuur houdt, dan komt u volledig aan uw trekken in deze wereldberoemde musea. Loopt u de andere kant op, dan gaat u richting de Eiffeltoren en het grote park Champs de Mars. Mocht het uw eerste bezoek aan de stad zijn, dan kunt u er niet omheen om de beroemde toren te bezoeken. Bij het arrangement is bovendien een OV-kaart inbegrepen waardoor u eenvoudig door de stad kunt reizen. Na een indrukwekkende dag trekt u zich weer terug in uw gerieflijke kamer voor wederom een ontspannende nacht. De volgende dag kunt u wederom de stad in of op uw gemak aan de terugreis beginnen.