Luxe stedentrip Praag

Terug naar Veilingen
  • Omschrijving
  • Specificaties
  • Boeken
  • Ontdek de historische schoonheid van de Karelsbrug, de imposante Burcht en de authentieke wijk Josevof. Met dit luxe arrangement vliegt u met z’n tweeën naar het prachtige Praag, logeert u twee nachten in het exclusieve vijfsterrenhotel The Grand Mark Prague en dineert u in een toprestaurant. Een unieke stedentrip vol culturele schatten, culinaire verrassingen en bovenal luxe en comfort!

    Tijdens dit unieke weekend weg zal Praag u gegarandeerd betoveren! De historische binnenstad is zo rijk aan cultuur, kunst en historie dat UNESCO het op de Werelderfgoedlijst heeft gezet. Niet alleen de architectonische pareltjes maken van Praag een topbestemming, ook winkelliefhebbers en fijnproevers halen hun hart op.

    Koninklijk hotel

    U vliegt met uw reisgenoot van Amsterdam naar de Tsjechische hoofdstad en wordt met een taxi vanaf het vliegveld naar het chique The Grand Mark Prague gebracht. Sinds de opening in 2008 mag dit toonaangevende vijfsterrenhotel bekende sterren, politici en royals tot haar clientèle rekenen. Niet voor niets werd het hotel dit jaar (2017) beloond met de Experts' Choice Award van TripExpert, dé reviewsite van experts uit de reisbranche. Een verblijf in het The Grand Mark is volgens de experts pure verwennerij! Tijdens uw verblijf wordt u heerlijk in de watten gelegd. U overnacht in een ruime Grand Deluxe kamer waar u helemaal tot rust kunt komen na een lange dag in de stad. Bovendien geniet u iedere ochtend van het uitgebreide ontbijtbuffet en gaat u één avond chic dineren in Le Grill, het restaurant van het hotel. Het vijfgangenmenu dat u op deze avond krijgt geserveerd, bestaat enkel uit heerlijke gastronomische hoogtepunten.

    De ideale uitvalsbasis
    Gelegen naast de eeuwenoude Poedertoren is uw hotel de ideale uitvalsbasis om de stad te voet of met het openbaar vervoer te ontdekken. Het gros van de highlights van ‘Praha’ bevindt zich op loopafstand van uw hotel. Zoals de Karelsbrug over de rivier de Moldau, die het stadscentrum met de oude wijk Malá Strana verbindt. De Karelsbrug is aan weerszijden versierd met tal van heiligenbeelden en is alleen toegankelijk voor voetgangers. Via de brug loopt u richting de Praagse Burcht. Gelegen op een heuvel is alleen het prachtige uitzicht over Praag al een lust voor het oog. Ook de St. Vitus-kathedraal, dé blikvanger van de Burcht, valt meteen op. Dit bouwwerk wordt gekenmerkt door hoge torens die boven Praag uitsteken. U ontvangt een Prague Card, waarmee u gratis toegang heeft tot de belangrijkste bezienswaardigheden en musea in Praag, zoals de Praagse Burcht, St-Vituskathedraal, Joods Museum en de uitzichttoren op de Petrin-heuvel. Ook reist u met deze citypas gratis met het openbaar vervoer.

    Winkelwalhalla

    Wie uitgebreid wil shoppen tijdens een weekendje in Praag is bij Palladium aan het juiste adres. Dit grote en populaire warenhuis telt verschillende verdiepingen met maar liefst tweehonderd winkels. Om even bij te komen kunt u een drankje drinken in één van de vele cafés. Een andere favoriete plek om te shoppen is de autovrije winkelstraat Na Prikope, waar alle internationale winkelketens zijn vertegenwoordigd. Kijk tijdens het shoppen ook even omhoog naar de fraaie barokgevels! Na het winkelen is er niets lekkerder dan het nuttigen van een lokaal biertje, genaamd Flek, op één van de vele gezellige terrassen. ‘Na zdraví’, oftewel proost op deze heerlijke minivakantie in Praag!

    Gastvrijheid, uitmuntende service en exclusiviteit
    In uw hotel is het goed toeven. The Grand Mark Prague is lid van de Leading Hotels of the World, de meest prestigieuze hospitality-organisatie ter wereld. Gastvrijheid en exclusiviteit zijn hierdoor gegarandeerd. Het fraaie hotel was oorspronkelijk een barok stadspaleis, gebouwd in de zeventiende eeuw. Het interieur is een mix van elegantie uit vervlogen tijden en moderne kunst. Aan de overkant van de straat vindt u de World Class Health Academy. Als gast van The Grand Mark kunt u gebruik maken van alle wellness faciliteiten. Ontspan in de jacuzzi, de sauna of het indoor zwembad. Of werk aan uw gezondheid in de fitnessruimte. Deze luxe stedentrip gaat u niet snel meer vergeten!